Sieci firmowe

Sieć firmowa zapewnia komunikację pomiędzy pracownikami, klientami oraz partnerami i jest kluczowym aktywatorem każdego procesu biznesowego. Jest czymś więcej niż jej główne części składowe, takie jak LAN, WAN, routery i przełączniki, serwery, aplikacje i pamięć masowa. Wasza sieć odgrywa decydującą rolę w pobudzaniu dynamiki i konkurencyjności Waszego biznesu.

Filar firmy

Każda firma ma własną specyfikę, jednak wszystkie potrzebują sieci, która będzie zawsze dostępna i łatwo osiągalna. Wydajność jest ważna, ale są inne, równie ważne kwestie: działalność firmy zależy od niezawodności sieci oferującej wszystkie zasoby i aplikacje, z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Ponieważ mobilność staje się coraz bardziej wszechobecna, ponieważ istnieje konieczność cięcia kosztów podróży, sieć musi obsługiwać zabezpieczone, nieprzerwane i maksymalnie wydajne usługi mobilne, aby umożliwiała pracownikom pracę zdalną lub organizowanie wideokonferencji zamiast osobistych spotkań.

Duże znaczenie ma zużycie energii i ograniczenie ilości odpadów, sieci stają się coraz bardziej zintegrowane, ujednolicone i mają większy potencjał, umożliwiając dostarczanie wszelkich przekazów głosowych, danych i obrazu wideo za pośrednictwem jednej sieci szkieletowej.

Powiązane rozwiązania

Nasze rozwiązania

Sieć firmowa powinna obsługiwać wszystkie technologie przeznaczone dla biznesu oraz wdrażanie nowych, innowacyjnych procesów. Axians dostarcza solidne, sprawdzone na rynku rozwiązania i usługi na każdym etapie użytkowania Waszej sieci.

Kontrola, doradztwo, integracja, wdrażanie i utrzymanie

Axians będzie Was wspierać na każdym etapie projektu, czy to podczas wdrażania nowej sieci, czy modernizacji istniejącej struktury; od specyfikacji i analizy wymagań po utrzymanie i zarządzanie usługą.

Bezpieczeństwo jako integralny element sieci

W Axians bezpieczeństwo jest nadrzędnym czynnikiem dotyczącym całej sieci, nawet podczas wprowadzania nowych technologii, takich jak opracowana programowo sieć, która czyni Waszą sieć bardziej inteligentną, a także wirtualizacja i przetwarzanie danych w chmurze.

Sieci komunikacyjne i transmisji danych

Od LAN do WAN, od ToIP po Unified Communications, komunikatory internetowe i wideokonferencje.

Bezprzewodowa sieć i mobilność

Bez względu na to, czy chcesz zaoferować swoim gościom dostęp do sieci bezprzewodowej w hotelu lub budynku firmowym, czy też zarządzać wszystkimi mobilnymi urządzeniami firmy, Axians zmienia sieć bezprzewodową w prawdziwą siłę napędową, elastyczną i produktywniejszą.

Korzyści oferowane przez Axians

Enable mobility in a secured wayZapewnianie mobilności w bezpieczny sposób

Użytkownicy chcą i potrzebują dostępu do sieci i własnych zasobów z dowolnego miejsca oraz z dowolnego urządzenia. Przyczynia się to do zwiększenia chęci współpracy i wydajności wśród użytkowników.

A unified and cost-efficient networkZapewnianie i wspieranie innowacyjności

Wasza sieć jest podstawą Waszego Systemu Informacji. Dzięki Axians Wasza sieć staje się wydajniejsza i bardziej efektywna.

Enable and support innovationUjednolicona i efektywna kosztowo sieć

Zabezpieczona, zintegrowana i ujednolicona sieć pomaga obniżać wydatki inwestycyjne i koszty operacyjne. Zarządzane usługi świadczone przez Axians przyczyniają się do osiągnięcia właściwej równowagi między inwestycjami początkowymi a kosztami operacyjnymi.

Ready for tomorrow’s networkGotowość na sieć przyszłości

Wraz z przejściem do wirtualizacji, zintegrowanych i zdefiniowanych programowo sieci oraz centrów danych, Axians prowadzi Was w kierunku sieci przyszłości: spójnej, wielofunkcyjnej platformy skupiającej Wasze aplikacje i dane firmowe.

Was this article useful?